darmowa dostawa już przy zakupach za 199zł !!!

Filtruj według

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 110,00 zł

Pojemność

Pojemność

Waga

Waga

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Proszki i listki do prania

Niemieckie proszki do prania, oryginalne listki | market-perelka.pl

Aktywne filtry

W naszej ofercie mamy dostępne proszki uniwersalne lub takie, które mają indywidualne przeznaczenie. Dla miłośników proszków do prania mamy dostępną szeroką gamę artykułów znanych Poducentów. Znajdziesz tu również produkty hipoalergiczne, pozbawione wszelkich alergenów, które mają również właściwości dezynfekujące. Nasze produkty są bezpieczne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Oryginalne niemieckie proszki do prania

Niemieckie proszki do prania od bardzo wielu lat cieszą się w naszym kraju dużą popularnością i zaufaniem z uwagi na ich skuteczność działania, niezawodność, a także bezpieczeństwo dla tkanin. Oryginalne produkty zza zachodniej granicy dziś możemy bez przeszkód kupić również w Polsce. W naszym sklepie przygotowaliśmy bowiem ofertę niemieckich proszków oraz listków do prania, które zapewniają znakomitą czystość ubrań, ręczników czy pościeli. To zarówno produkty uniwersalne, jak i o określonym przeznaczeniu do konkretnych typów tkanin, a ich doskonałą jakość gwarantują renomowane marki z Niemiec.

Niemieckie proszki i listki do prania — najwyższa jakość od cenionych producentów

Oferujemy oryginalne niemieckie proszki do prania w pojemnych opakowaniach, przeznaczone do każdego rodzaju oraz koloru tkanin. Gwarantują one skuteczną eliminację nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, a zarazem są całkowicie bezpieczne i zapewniają przyjemny zapach. Wśród naszych produktów znaleźć można m.in. preparaty odpowiednie dla najmłodszych, niepowodujące podrażnień ani reakcji alergicznych. Oprócz tradycyjnych proszków proponujemy też oryginalne niemieckie listki idealne do szybkiego cyklu prania. Zapraszamy do zakupów!

Dlaczego warto?