darmowa dostawa już przy zakupach za 249zł !!! przy płatności w sklepie internetowym

Żele i Płyny do prania

Włoskie i niemieckie płyny do prania - Żele | market-perelka.pl

Aktywne filtry

W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę produktów, które stanowią alternatywe dla proszków do prania. Są nimi między innymi żele i płyny. Znajdziesz tu artykuły, które mają przeznaczenie zarówno uniwersalne jak i sprecyzowane. Nasza asortyment wzbogacony jest również o hipoalergiczne płyny i żele, które w ostatnich czasach cieszą się ogromną popularnością.

Niemieckie i włoskie płyny do prania

Choć wciąż popularne proszki do prania mają wiele zalet, to coraz więcej osób dostrzega wady tego rodzaju produktów. Chcąc zrobić szybkie pranie w niskiej temperaturze (np. program ekologiczny w pralce), trzeba się liczyć z tym, że być może na ubraniach zostaną resztki nierozpuszczonego proszku. Szczególnie uciążliwe bywa to w przypadku czarnych materiałów, na których wyraźnie widać zacieki. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych środków do praniapłyny i żele o skoncentrowanej formule. Sprawdź, jak wiele zalet mają produkty niemieckich oraz włoskich marek!

Włoski płyn do prania

Jeszcze do niedawna w każdym domu wykorzystywano dwa rodzaje produktów, by cieszyć się czystym, świeżym praniem o pięknym zapachu i zadbanych włóknach. Za każdym razem do pralki należało wsypać proszek oraz wlać płyn do płukania. Dziś nie musisz już kupować dwóch różnych środków, bo wszystkie ich zalety łączą w sobie nowoczesne żele. Skoncentrowana formuła zawiera w sobie składniki skutecznie usuwające zabrudzenia z tkanin, preparaty pielęgnujące włókna, a także substancje zapachowe. Dzięki zawartości kompleksów enzymatycznych możliwe jest efektywne pranie nawet mocno zabrudzonej odzieży przy stosunkowo niskich temperaturach wody. Przekonaj się, jak ekologiczne i ekonomiczne może być dbanie o czystość ubrań dla całej rodziny!

W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie niemiecki płyn do prania białych oraz kolorowych ubrań, skutecznie spierający uporczywe plamy żel, jak również krochmal czy środki do prania obuwia. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami!