darmowa dostawa już przy zakupach za 249zł !!! przy płatności w sklepie internetowym

Filtruj według

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 27,00 zł

Pojemność

Pojemność

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Chusteczki do prania

Chusteczki do prania wyłapujące kolor | market-perelka.pl

Aktywne filtry

Chusteczki do prania to najlepszy i najwygodniejszy sposób na to, by uniknąć farbowania ubrań podczas prania różnych kolorów jednocześnie. Innowacyjna technologia sprawia, że chusteczki nie tylko pochłaniają barwniki, ale również brud. Dodatkowo są produktem bardzo wydajnym i skutecznym, a ich zastosowanie jest banalnie proste. 

Chusteczki do prania wyłapujące kolor

Regularne pranie zabrudzonych ubrań, ręczników czy pościeli to jeden z najbardziej podstawowych obowiązków domowych. Bywa on czasochłonny, dlatego najlepszym wyjściem byłoby wypranie wszystkiego za jednym razem — każdy z nas wie jednak, że nie wolno łączyć rzeczy w różnych kolorach. W rzeczywistości równoczesne pranie różnokolorowych tkanin jest możliwe dzięki chusteczkom wyłapującym barwniki, przeznaczonym do pralek lub suszarek.

Chusteczki wyłapujące kolor idealne do prania różnokolorowych tkanin

W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę chusteczek do prania wyłapujących kolor, które zapewniają większą efektywność czyszczenia zabrudzonych ubrań, a zarazem jego całkowite bezpieczeństwo. Proponujemy zarówno produkty przeznaczone do pochłaniania barwników oraz brudu, jak i zapachowe, chroniące przed blaknięciem, a także zapobiegające uszkodzeniom tkanin. Chusteczki pochodzą od uznanych producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność ich niezawodności. Sprawdź!