darmowa dostawa już przy zakupach za 249zł !!! przy płatności w sklepie internetowym

Filtruj według

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 24,00 zł

Pojemność

Pojemność

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Chusteczki do prania

Chusteczki do prania wyłapujące kolor | market-perelka.pl

Aktywne filtry

Chusteczki do prania to najlepszy i najwygodniejszy sposób na to, by uniknąć farbowania ubrań podczas prania różnych kolorów jednocześnie. Innowacyjna technologia sprawia, że chusteczki nie tylko pochłaniają barwniki, ale również brud. Dodatkowo są produktem bardzo wydajnym i skutecznym, a ich zastosowanie jest banalnie proste. 

Chusteczki do prania wyłapujące kolor

Regularne pranie zabrudzonych ubrań, ręczników czy pościeli to jeden z najbardziej podstawowych obowiązków domowych. Bywa on czasochłonny, dlatego najlepszym wyjściem byłoby wypranie wszystkiego za jednym razem — każdy z nas wie jednak, że nie wolno łączyć rzeczy w różnych kolorach. W rzeczywistości równoczesne pranie różnokolorowych tkanin jest możliwe dzięki chusteczkom wyłapującym barwniki, przeznaczonym do pralek lub suszarek.

Chusteczki wyłapujące kolor idealne do prania różnokolorowych tkanin

W naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę chusteczek do prania wyłapujących kolor, które zapewniają większą efektywność czyszczenia zabrudzonych ubrań, a zarazem jego całkowite bezpieczeństwo. Proponujemy zarówno produkty przeznaczone do pochłaniania barwników oraz brudu, jak i zapachowe, chroniące przed blaknięciem, a także zapobiegające uszkodzeniom tkanin. Chusteczki pochodzą od uznanych producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność ich niezawodności. Sprawdź!

Chusteczki do prania wyłapujące kolor i zabrudzenia

Pralki nowej generacji działają w taki sposób, że realny czas programu dostosowują do tego, jak bardzo zabrudzone jest pranie. Oznacza to, że czas do końca cyklu podany na wyświetlaczu jest jedynie orientacyjny, a tym samym może ulec wydłużeniu. Dzieje się tak, jeśli czujnik w pralce wykrywa, że wypłukiwana woda jest brudna — będzie zatem pracować tak długo, aż wypłukiwać będzie czystą wodę i mieć przy tym pewność, że ubrania również są czyste. Doskonałym rozwiązaniem na przyspieszenie tego procesu są chusteczki do prania wyłapujące kolor i zabrudzenia, ponieważ pochłaniają sporą część brudu, a dzięki temu szybciej woda w pralce oczyszcza się i cały cykl zajmuje mniej czasu. Przekonaj się, jakie to proste!

Chusteczki zapachowe do suszarki bębnowej

Każdy właściciel suszarki bębnowej doskonale rozumie, jak frustrujące bywa to, że wysuszone pranie nie pachnie produktami, które wcześniej specjalnie dodawał do prania, by nadać ubraniom przyjemny zapach. Proces suszenia sprawia, że aromaty ulatniają się razem z wilgocią, dlatego warto zastosować rozwiązanie stworzone z myślą właśnie o suszarkach. W naszym sklepie znajdziesz kilka wariantów chusteczek zapachowych — owoce tropikalne, lawendę oraz wiosenną świeżość. Wystarczy jedną chusteczkę umieścić w bębnie suszarki razem z mokrym praniem i ustawić zwykły program, by po zakończonym cyklu suszenia cieszyć się wspaniałym zapachem czystych ubrań gotowych do powieszenia w szafie.

Chusteczki wyłapujące kolor i odświeżające głęboką czerń

Najbardziej problematyczne w pielęgnacji są ubrania w kolorze czarnym, ponieważ w pierwszych cyklach prania mogą zafarbować inne elementy odzieży i doprowadzić do ich szarzenia. Natomiast po jakimś czasie stają się wyblakłe, a czasami mają nieestetyczne odbarwienia powodujące, że np. spodnie nie nadają się już do noszenia. W takiej sytuacji warto sięgnąć po specjalne chusteczki, które działają odwrotnie do tych wyłapujących kolor — nasączone są prawdziwą czarną farbą, która uwalnia się w czasie prania i przywraca wyblakłym spodniom czy koszulkom głęboką czerń. Co ważne, po użyciu nie pozostawiają barwnika ani w pralce, ani na rękach podczas wyjmowania mokrego prania. Wystarczy jedynie pamiętać, by w bębnie znajdowały się jedynie te elementy garderoby, które chcemy zabarwić.

Szukasz prostych w użyciu i tanich produktów do poprawy jakości swojego prania? Chcesz odświeżyć czerń ubrań, nadać im przyjemny zapach albo zabezpieczyć przed farbowaniem? Sprawdź wszystkie chusteczki do prania wyłapujące kolor, barwiące na czarno albo zapachowe do suszarki!