darmowa dostawa już przy zakupach za 249zł !!! przy płatności w sklepie internetowym

Filtruj według

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 26,00 zł

Pojemność

Pojemność

Waga

Waga

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Kraj pochodzenia

Kraj pochodzenia

Odkamieniacze i czyściki do pralek

Tabletki do czyszczenia pralki przeciw kamieniowi - Odkamieniacze | market-perelka.pl

Aktywne filtry

Pranie i dbanie o tkaniny to jedno, a ochrona pralki to drugie. W naszym sklepie mamy dostępnych wiele środków, które wspomogą żywotność Twojej pralki. Pamiętaj, że regularne odkamienianie i czyszczenie pralek pozwoli nie tylko uniknąć awarii, ale przyczyni się również do większej i lepszej wydajność urządzenia. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź idealne rozwiązanie, by ochronić pralkę zanim odmówi posłuszeństwa.

Tabletki do czyszczenia pralki i inne środki

Lubisz zapach świeżego prania? A czy wiesz, że niezależnie od tego, jakiego detergentu używasz, możesz nie doczekać się tego aromatu po otwarciu drzwiczek pralki? Wszystko przez zalegający w zakamarkach urządzenia osad składający się z resztek włókien, brudu, drobinek naskórka i innych rzeczy. Dlatego tak ważne jest regularne zaglądanie do bębna i jego czyszczenie za pomocą odpowiednich tabletek, jego przecieranie czyścikiem i dokładne suszenie po każdym praniu, co zapobiega rozwojowi pleśni. W naszej ofercie znajdziesz także inne środki, które pomogą zachować sprawność Twojej pralki na wiele lat!

Niezawodne tabletki do pralki przeciw kamieniowi

Wiele polskich gospodarstw domowych mierzy się z problemem twardej wody. Najlepiej widać to w urządzeniach AGD. Kamienny nalot jest nie tylko niepożądany ze względów estetycznych, ale też niebezpieczny np. dla pralki. Osad odkłada się na elementach grzewczych oraz w rurach, zmniejszając ich średnicę oraz powodując straty w ogrzewaniu wody. Ponadto może prowadzić do zatarcia niektórych części. Warto zatem zainwestować w dobry odkamieniacz w formie tabletek. Sprawdź naszą ofertę i wybierz środek sprawdzonej marki.